Marcela Hrubošová: Mou vášní jsou peníze

text © 2016 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © archiv Cest vášně a nakladatelství OSULE

05_marcelka

Jaký máte vztah k penězům? Co pro vás představují? Co vám vyskočí jako první asociace, když to slovo slyšíte?

Vášní Marcely Hrubošové jsou peníze, finance a čísla. Milovala je už od dětství a zasvětila jim svůj život. Pracovala jako jako účetní, hlavní účetní, finanční ředitelka odborů i celých firem a nakonec jako ředitelka oddělení vymáhání dluhů v České spořitelně. Dnes má projekt Finance pro radost, který učí finanční gramotnosti lidi od školky až do 90 let. ;-)

Krom toho má ale Marcela Hrubošová velmi osobní vztah k projektu Cyklická žena®, protože uvěřila jeho potenciálu a stala se investorkou do prvního vydání Mirandiny knihy Cyklická žena.

Naše nakladatelství OSULE jí pak v roce 2015 splatilo její pomoc a podporu tím, že pomohlo na svět její knize nazvané Tahák na úspěšné podnikání. Kniha je skutečným super tahák – je stručná, vtipná, graficky skvěle zpracovaná naší dvorní grafičkou Lenkou Blažejovou – a obsahuje všechno podstatné, co potřebujete vědět, abyste mohli začít podnikat – nebo abyste mohli své podnikání posunout na novou úroveň (zejména jste-li podnikatelé věční začátečníci;-).

Ale více o tom všem v dalším dílu Cest vášně. Podívejte se na něj zde:

 

Marcela Hrubošová – Mou vášní jsou peníze

05_marcelka_youtube
 

Marcelčinu knihu Tahák na úspěšné podnikání si můžete prolistovat zde.


 


Co jsou Cesty vášně?

Cesty vášně jsou příběhy lidí, kteří dokázali najít odvahu vydat se za tím, co je v životě nejvíc naplňuje a baví. Kteří pochopili, že je to jejich bytostné právo být šťastní a spokojení, žít úžasný život a dělat skvělou práci, ve které se realizují. Kteří dokázali překonat počáteční obtíže a přestali mít panickou hrůzu z budoucích výzev, jež přináší vykročení za hranice „obyčejného, normálního života“.

Jsou to ale lidé úplně stejní jako vy. Mají děti, platí účty a žijí třeba v paneláku. Cesty vášně nevedou totiž jen po zahraničních plážích a rozhodně nezačínají bohatým strýčkem v Americe. Cesty vášně začínají u každého jednotlivého člověka, který si řekne: „Už dost! Už nechci jít proti sobě, být v zaměstnání, které mě nebaví, jen kvůli vydělávání peněz. Chci dělat to, co mě doopravdy baví. Vím, že to bude něco stát a cesta nebude lehká. Ale už nemůžu dál žít ten život, který jsem doposud žila. Chci být sama sebou, chci ctít sama sebe, chci jít za voláním své duše po tom, abych se realizovala, se všemi těmi talenty, které mi byly dány.“

 

Další díly videoseriálu Cest vášně najdete tady u nás,
na blogu Cyklické ženy®.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A VÁŠNÍ! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje