Lucie Žilkayová: Ňadroleum už je!

text © 2016 Lucie Žilkayová / foto © archiv výrobce a Dana-Sofie Šlancarová

IMG_8580_2„Kdybych jen o sebe pečovala víc, našla si čas pro sebe a dala prostor svojí ženskosti, všechno by bylo jinak.“ Takové povzdechy žen, které jsem masírovala a které mi vyprávěly o svých potížích a nemocech s ňadry, jsem slýchala celkem často. Věnovala jsem se ajurvédské masáži horkým olejem, havajským chrámovým technikám, potkávala jsem ženy na ženských kruzích. Měla jsem zkušenosti i s přírodní medicínou, tao, tantrou a jógou.

Po masáži několika desítek párů ženských prsou mi došlo, že tu vlastně chybí něco příjemného, co bude ženy v péči o sebe podporovat. A podporovat právě starost o ňadra, protože, jak jsem poznala, ženy je vlastně zanedbávají. A zrodil se nápad na Ňadroleum… a tak to všechno začalo.

Nejdřív tu byl olej domácí výroby z divokých bylin – třezalkového oleje s citronovou a geraniovou esencí. Ten ale nestačil pro všechny mé kamarádky. Protože jsem neměla kapacitu vyrábět jej sama, začala jsem hledat zkušeného tvůrce, který by měl v repertoáru kvalitní ekologické oleje. A když jsem pak ucítila ty od Ivana Truksy (Dary Země), věděla jsem, že on je ten pravý alchymista k namíchání mého vysněného „Ňadrolea“. Vznikl vyživující a hýčkající olej, který zpevňuje poprsí, uvádí do stavu přirozeného ženství a pomáhá ženě žít svou vlastní pravdu.

NADROLEUM

Ňadroleum je…?
Ňadroleum totiž není „pouhý“ masážní olej pro ženské poprsí či top olej ve 100% bio kvalitě, vyživující a regenerující ženská ňadra všech věkových kategorií. Toto všechno samozřejmě platí, ale Ňadroleum je hlavně připravenost žen se hýčkat, dopřát si sebepéči, čas jenom pro sebe, svoje zdraví a krásu. Používat jej znamená umět zaměřit pozornost dovnitř, do chrámu svého těla.

Ňadroleum podporuje a rozvíjí přirozenou ženskou sexualitu v partnerství, mateřství i v ženství pro ženu samotnou. Jeho používání je jako modlitba Velké matky k ženě, aby nezapomínala pečovat a vyživovat sebe samu.

Ňadroleum – podpora přirozeného ženství

O ňadrech = o nás
Naše ňadra jsou spojena s celým lymfatickým a hormonálním systémem a jsou doslova ,,továrnou“ na výrobu šťastných hormonů a dobré pocity. Mohou v sobě ale také nést zátěže z našich vlastních názorů a pohledů jiných lidí či médií na to, jak by měla ňadra vypadat nebo kdo je to žena a jaká má být, jaký má být její projev a role ve společnosti atd., které je třeba zvědomit a odložit. A pak můžeme dosáhnout radosti a živosti v prsou a v celém našem ženském těle. I k tomu nám Ňadroleum a vědomá práce s ním skvěle pomáhá. Na úrovni tělesné se nám po masáži lépe dýchá, tkáň se zjemní, vyhladí se zatvrdlinky zejména v oblastech nošení podprsenky, lymfa se pročistí. A na úrovni duševní a duchovní přichází díky harmonizaci hormonálního systému a dalším procesům celkové uvědomění, kým jako žena jsme, a díky tomu můžeme tuto skutečnost žít.

Masáž, práce s energií i meditace
Prakticky můžeme Ňadroleum používat mnoha různými způsoby: jako intimní olej pro ženy i muže, při práci s energií, při meditaci a napojení se na sebe a své tělo. Můžeme masírovat (nebo se nechat masírovat svými partnery/partnerkami), a tím se ladit a nacházet přirozenost, sexualitu, sebelásku. Je vhodný i pro nastávající maminky k péči o prsa a bříško.

Nadroleum1

Copak je v té lahvičce?
Ňadroleum je „namícháno“ z jojobového oleje, který vyživuje pokožku, napomáhá její regeneraci a zvyšování elasticity; mandlový olej zase hydratuje, dodává vitamíny, stopové prvky a antioxidanty a olej z granátového jablka obsahuje estron (jeden ze tří ženských pohlavních hormonů) a fytoestrogeny (estrogeny pocházející z rostlin) a podporuje tvorbu kolagenu.

Z rostlinných esencí je tu růžový olej, který příznivě ovlivňuje rozvoj sexuality, vyživuje srdce a ženskou esenci, rozvíjí vnímání do úrovně bezpodmínečné lásky a plně podporuje mateřství v ženách; afrodisiakální růžové dřevo, které posiluje imunitu a regeneruje buňky a tkáň a geranium, harmonizující hormony a zklidňující nervový systém, které navíc napomáhá toku lymfy. Fenykl má protizánětlivý a regenerační účinek a vyživuje prsní žlázy a červená mandarinka dezinfikuje a osvěžuje.

A co ještě by ženy měly vědět?
Na přednáškách o masážích prsou a ženském zdraví se ženy také ptají na bezpečnost použití Ňadrolea po nádorových nemocích a rakovině vzhledem k obsahu látek obsahující fytoestrogeny. Olej by určitě v tomto ohledu škodit neměl. Spíše naopak, měl by ženě pomoci se s tím vyrovnat, překonat období po nemoci a navrátit jí zpět její ženství (myšleno energeticky).

Je dobré si uvědomit, že rakovinu způsobuje něco zcela jiného, ne jenom nějaké hormony. Žena by se měla spíš zaměřit na genetické predispozice a také na způsob svého myšlení. V konečném důsledku je totiž rakovina jen aktivovaný program sebedestrukce a vždy, když nemoc přijde, je potřeba se zastavit a podívat se na to, co děláme v životě špatně, nic víc v tom není.

Ňadra jsou prodloužením ženského srdce.
Pečujte o ně a své tělo, duši a ducha tím nejlepším způsobem!


IMG_8900

Chcete si Ňadroleum objednat nebo se na něco zeptat?

Lucie Žilkayová:
nadroleum@gmail.com
FB: Ňadroleum na FB

(Na přání mohu uspořádat přednášku o masážích ňader a zdraví ženy s praktickými ukázkami masáže – sebemasáž, masáž od kamarádky, masáž od partnera.)


Nadromany3y

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A MILUJTE SVÁ ŇADRA!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje