Lucie Dorazilová – Mou vášní je vnímat svoje tělo

text © 2016 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © archiv Cest vášně a Lucie Dorazilové

lucie-komrskova_skok-dalekyBaví vás sport? Tak to se vám bude líbit tento díl Cest vášně, který je o sportu, vrcholovém sportu a o vnímání svého těla. Jeho hlavní protagonistka Lucie Dorazilová (Komrsková) je malá útlá blondýnka – měří 165 cm, ale do dálky dokázala skočit 650 centimetrů!

Lucka je naše bývalá reprezentantka ve skoku dalekém a v tomto videu mluví o tom, jaký byl vrcholový sport, proč ji bavil, co jí dal a co jí vzal…

A protože vrcholoví sportovci odcházejí do sportovního důchodu dříve, než se odchází do důchodu normálního, je v něm už i tato mladá žena. Nicméně vášeň ke sportu jí zůstala – a ona sport neopustila – jen si našla jiný způsob, jak si ho užívat a být tím užitečná i pro druhé!

Inspirujte se od Lucky, jak můžete vnímat svoje tělo, aby vám dobře sloužilo a hezky jste si to spolu užívali…

 

Lucie Dorazilová – Mou vášní je vnímat svoje tělo

lucie-dorazilova-mou-vasni-je-vnimat-svoje-telo
 

Co jsou Cesty vášně?

Cesty vášně jsou příběhy lidí, kteří dokázali najít odvahu vydat se za tím, co je v životě nejvíc naplňuje a baví. Kteří pochopili, že je to jejich bytostné právo být šťastní a spokojení, žít úžasný život a dělat skvělou práci, ve které se realizují. Kteří dokázali překonat počáteční obtíže a přestali mít panickou hrůzu z budoucích výzev, jež přináší vykročení za hranice „obyčejného, normálního života“.

Jsou to ale lidé úplně stejní jako vy. Mají děti, platí účty a žijí třeba v paneláku. Cesty vášně nevedou totiž jen po zahraničních plážích a rozhodně nezačínají bohatým strýčkem v Americe. Cesty vášně začínají u každého jednotlivého člověka, který si řekne: „Už dost! Už nechci jít proti sobě, být v zaměstnání, které mě nebaví, jen kvůli vydělávání peněz. Chci dělat to, co mě doopravdy baví. Vím, že to bude něco stát a cesta nebude lehká. Ale už nemůžu dál žít ten život, který jsem doposud žila. Chci být sama sebou, chci ctít sama sebe, chci jít za voláním své duše po tom, abych se realizovala, se všemi těmi talenty, které mi byly dány.“

 

Další díly videoseriálu Cest vášně najdete tady u nás,
na blogu Cyklické ženy®.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A VÁŠNÍ! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje