Je Návod na ženy jen pro muže?!

Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz

Máte už knihu Návod na ženy?

Nedávno mi říkala jedna účastnice mé přednášky, která v tombole vyhrála naši knihu: „Mohla byste mi prosím vyměnit Návod na ženy za Cyklickou ženu? Můj muž totiž moc nečte, tak chci něco pro sebe.“

Daly jsme se na chvíli do řeči a nakonec odcházela domů přece jen s Návodem na ženy. Zalistovala totiž a pochopila, že to sice je kniha také pro muže, ale stejně tak je to kniha pro ženy, navzdory svému názvu…

Ano, zdá se, že návod na ženy potřebují většinou jen muži. My ženy si přece rozumíme, ne?

Jenže je to tak opravdu vždycky a stoprocentně? Víme dokonale, co se v nás děje a proč? Opravdu nikdy nepotřebujeme radu nebo jen pár slov, které nám pomohou pochopit, že takových žen je na světě víc a že jsme normální?

Takže jestli jste si i vy doposud myslela, že Návod na ženy není pro vás, když jste žena, vězte, že rozhodně je:

1) Návod na ženy napsala také žena, i když ho psal také muž. (Najdete v něm tedy postřehy, které velmi dobře znáte z svého života a u kterých si budete říkat: Jo, to je přesně o mně! Jak to mohli vědět, že to tak taky mám?;-)

2) V knize je řada komiksů, které ženy milují stejně jako muži. (Jeden obrázek je někdy za stovky stran slov…)

3) V knize je spousta příběhů, které ženy milují ještě víc než muži. (Zajímá vás, jak se zachová ovulační Anna, když jí domů přijde premenstruačně naštvaný Adam? Anebo příběh o tom, jak se jedna vysoce postavená manažerka bála projevit doma svou údajnou slabost a jak to její muž uvítal všemi deseti, když si to dovolila – a jak moc to pomohlo jejich vztahu?)

Premenstruační žena je kreativní, kritická a potřebuje uklízet!

4) Kniha obsahuje všechny zásadní informace, které by žena měla o svém cyklu vědět a znát. (Jo, najdete tam přehledně popsané všechny 4 fáze, stručně, jasně, v bodech – ale krom toho i zábavně a vtipně právě v komiksech a příbězích.)

5) Spousta žen na knize oceňuje nejen přehlednost, jasnost a strukturovanost informací o svých fázích, ale i fakta o antikoncepci nebo měsíčních proměnách sexuality, která jinde nenajdete. (Přidali jsme tam totiž kapitolu o antikoncepci a o tom, jak je možné ženu naladit na milování každý den v měsíci. Inspiraci pak můžete do vašeho intimního života přinášet i vy, když si uvědomíte, co vám kdy dělá v sexu dobře…)

6) Zejména ženy také zajímá, jestli už existují – a jak to mají – muži, co už s cyklickými ženami žijí. (Nás to taky zajímalo, a tak je o tom je v knize celá jedna kapitola! Takže: takoví muži už existují!)

7) Řada čtenářek nám říká: „Mirandina Cyklická žena je super, ale Návod mám radši. Je vtipnější a víc se mnou rezonuje.“ (De gustibus non est disputandum, jak říkají staří latiníci. Proti gustu žádný dišputát.:-)

8) Kniha navíc záměrně doplňuje cyklický svět o fakta, rady a doporučení, které v Cyklické ženě nejsou! (Ano, i to byl náš záměr, přinést vám ještě více informací, které se Mirandě do knihy už nevešly.)

9) Návod na ženy je plný praktických a ověřených návodů k tomu, jak ženy mohou o své cykličnosti komunikovat s muži a se svým okolím. (A to je ten důvod, proč ji tolik lidí považuje za tu nejdůležitejší knihu pro jejich partnerský vztah! Někteří si ji dokonce četli společně před spaním v posteli – a skončilo to s nimi velmi dobře.-)

10) Ženy nám píšou, jak moc se v této knize poznávají a že konečně pochopily samy sebe. (A to se obloukem vracíme k prvnímu bodu tohoto výčtu.)

11) No a tohle všechno navíc podporuje fakt, že 2/3 čtenářů této knihy tvoří ženy. :-)

Knihu som zhtla za 2 dni a nesmierne som si to užívala. Toto je presne to, čo muži potrebujú, aby nám viac porozumeli! Knihu, ktorá je ľahká, vtipná, číta sa doslova sama, obsahuje príbehy zo života párov, ktoré žijú v súlade so ženským cyklickým manažmentom a hlavne – ktorú vytvoril pár, ktorý týmto celým žije, takže to nie sú iba ich prázdne naučené frázy. Jednoducho lahôdka! Dokonca aj mňa ako ženu veľmi bavilo toto podanie ženskej cyklickosti:) Stanka Sobolová, zakladatelka a srdce společnosti Šťastná žena, spoluautorka knihy Tajemství ženské prosperity

V momentě, kdy jsem pochopila a přijala svou cykličnost a proměnlivost, se můj život neuvěřitelně zjednodušil. V momentě, kdy to pochopil a přijal můj manžel, dostal náš vztah nový a hlubší rozměr. Díky tomuto poznání jsem sama sobě blíž a obrovskou blízkost cítím i v partnerství. Je tolik osvobozující, když se před svým mužem nestydíte mluvit o menstruaci, když chápe vaši únavu během krvácení, když se na vás nezlobí za to, že jste super-kritická saň, která seká hlavy všude, kam vstoupí (hlavně tu jeho), když společně dokážete využít vaši neuvěřitelně rychlou energii během dynamické fáze. Svoboda a jednoduchost žití, to je to, co s pochopením ženské cykličnosti přichází do života ženy, ale i muže. Díky této úžasné praktické knize pochopíte ženskou proměnlivost i vy a začne se vám spolu lépe žít!Alice Kirš, zakladatelka projektu Ženy ženám® a autorka knihy 17 tváří ženy

Jestli tedy Návod na ženy ještě nemáte a teď už víte,
že je to skvělá knížka nejen pro vaše muže, ale že si ji
společně můžete číst večer v posteli, pořiďte si ho ještě dnes!


Návod na ženy


Tuhle knihu rozhodně chci!


 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje