Jak se seznámit a zase rozejít

text a foto © 2014 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz

lavicka_znojmo_mala

18. února

Milý deníčku. Musím se ti s něčím svěřit. Zamilovala jsem se. Potkali jsme se v parku. Byl tak pozorný. Ptal se, jak se jmenuju, kde bydlím, kolik vydělávám, jestli jsem sama, jestli mám peníze a jestli ho chci. Je sice ženatý, má čtyři děti, nosí dredy, bydlí v maringotce, žije ze sociálních dávek a hulí trávu, ale mně se moc líbí. Hlavně že jsem zamilovaná.

19. února

Můj milý deníčku. Ještě stále jsem zamilovaná. Je pravda, že jsem si vyslala objednávku na svobodného, plešatého, bohatého, bezdětného, s domem a BMW, ale François se mi stále moc líbí. Hlavně že jsem zamilovaná.

20. února

Milý deníčku. Začala jsem přemýšlet nad tím, jestli náhodou nezačínám dělat jenom to, co chce François, a přestávám úplně dělat to, co chci já. Ale to nevadí. Hlavně že jsem pořád zamilovaná.

21. února

Můj milý deníčku. Dneska jsem Françoisovi uklízela celou maringotku, když byl s manželkou a dětmi v kině. Pak jsem musela samozřejmě rychle odjet, protože Evelína o mně neví a François jí řekl, že zaplatil uklízečku. Ale to nevadí. Pevně doufám, že se to jednoho dne změní, a François se s Evelínou rozejde, odejde od těch svých čtyř rozmazlených fakanů, a vezmě si mě. Pak se vezmeme, koupíme si dům, atd. atd. Ještě stále jsem zamilovaná.

22. února

Můj milý deníčku. Začínám mít mírné pochybnosti o tom, jak to se mnou François myslí. Celý den mi nezavolal, ani mi nenapsal esemesku. Začínám propadat zoufalství. Co když mě nemiluje? Ale já ho stále miluju.

23. února

Můj nejmilovanější deníčku. Nevím, co mám dělat. François se mi neozval ani dnes. Byla jsem se podívat na místě, kde dřív stála jejich maringotka, ale není tam. Nevím, co mám dělat. Stále ho totiž miluju.

24. února

Můj milovaný, milovaný, milovaný Françoisi. Kdybys věděl, jak tě miluju, okamžitě bys opustil tu svou vypelichanou slepici Evelínu a ty svoje uřvaný haranty a okamžitě bys začal žít se mnou. Moje láska je jako vesmír, široká, hluboká, daleká. A domnívám se, že by tě taky mohla spasit od tvé závislosti na trávě a alkoholu. Ber, Françoisi, ber!

25. února

Françoisi. Poslední výzva. Pokud se mi neozveš, nepošleš mi sms nebo mi nezavoláš, a neoznámíš mi místo, kde momentálně se svou maringotkou a se svou rodinou setrváváš, skočím z mostu. Máš poslední šanci.

26. února

Ty hajzle jeden. Potkala jsem tu tvou opelichanou fuchtli v obchodě, takže vím, že jsi někde nablízku. Jestli se mi dneska do půlnoci neozveš, nepůjdu skočit z mostu, ale budu tak dlouho chodit po okolí, až najdu tu tvou zasranou maringotku a té tvé slepici vyslepičím všechno, co jsme spolu měli.

27. února

Milovaný Françoisi. Odvolávám, co jsem napsala, a slibuju, co jsem slíbila. Půjdu s tebou až na kraj světa. Jedna tvoje esemeska mi úplně rozzářila den. V práci jsem si zpívala, až se všichni divili, co se stalo, a podezřívali mě, že jsem před směnou požila.

28. února

Ty debile. Ty hajzle jeden. Strč si všechny svoje esemesky do prdele. Strč si všechny svoje děcka do prdele. Strč si svoji vypelichanou slepici do prdele. Proklínám den, kdy jsem tě potkala. Kdybych mohla vrátit čas, vrátila bych ho o deset dní zpátky a sedla bych si v parku na úplně jinou lavičku. Jsi hajzl, jsi hajzl, jsi hajzl.

StPatrickCathedralPark

29. února

Můj milovaný deníčku. Na tento památný den přechodného roku si do tebe chci zapsat, že se staly krásné a velké věci. Zamilovala jsem se. Seděla jsem takhle v parku, a pak přišel on. Ale tentokrát to je opravdu On, s velkým „O“, žádný hajzl jako François. Je malý, plešatý a má tlustou peněženku. Moje peněženka ani zaměstnání ho vůbec nezajímaly. A hlavně nemá ani ženu, ani děti. Podle všeho neměl doposud žádný vztah, ale to nevadí. Moje láska je jako vesmír, široká, hluboká, daleká. Já ho naučím milovat a žít v páru. To nevadí, že se to za 55 let žádné nepovedlo. Já to dokážu!

 

* * *

CHCETE VĚDĚT:

Jak se seznámit s tím správným partnerem?
Jak neopakovat ve vztazích stále znovu ty stejné chyby?
Jak udržovat ve vztahu stále hořící plamen lásky?
Jak se zamilovat a zamilovaný zůstat i každý další všední den?

 

Pomoci vám může kniha Láska bez pout
Šárky a Zdeňka Weberových…

Láska bez pout

Láska bez pout
krásný a harmonický vztah i pro vás!
 

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A V HARMONICKÝCH VZTAZÍCH!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje