Irena a Standa Kovářovi: Naší vášní je české fengshui

text © 2016 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © archiv Cest vášně a Ireny a Standy Kovářových

12_cv_irenka_standa

Dneska pro vás máme hned dva díly (a vlastně tři, ještě jeden bonusový) úžasné inspirace, které vás zavedou do rajské zahrady kousek od Českých Budějovic.

Irena a Stanislav Kovářovi jsou tvůrci originálního konceptu českého feng shui, které nazývají fengshui podle našich předků nebo architerika. V prvním díle mluví hlavně o tom, jak může spolupracovat muž a žena a také Lord a Tvůrce; a v druhém díle se můžete podívat na stavby, které navrhli a vybudovali, a dozvědět se něco o tom, jaký vliv na nás má, kde a jak bydlíme. V bonusovém díle Standa vypráví o své lásce k soběstačnosti.

 

Irena a Standa Kovářovi – Naší vášní je
české fengshui: díl 1 MUŽ A ŽENA

Irena a Standa Kovářovi – Naší vášní je
české fengshui: díl 2 ARCHITERIKA

Bonusový díl se Standou Kovářem – Mou vášní je soběstačnost

irenka_standa_kolaz-001

 

Co jsou Cesty vášně?

Cesty vášně jsou příběhy lidí, kteří dokázali najít odvahu vydat se za tím, co je v životě nejvíc naplňuje a baví. Kteří pochopili, že je to jejich bytostné právo být šťastní a spokojení, žít úžasný život a dělat skvělou práci, ve které se realizují. Kteří dokázali překonat počáteční obtíže a přestali mít panickou hrůzu z budoucích výzev, jež přináší vykročení za hranice „obyčejného, normálního života“.

Jsou to ale lidé úplně stejní jako vy. Mají děti, platí účty a žijí třeba v paneláku. Cesty vášně nevedou totiž jen po zahraničních plážích a rozhodně nezačínají bohatým strýčkem v Americe. Cesty vášně začínají u každého jednotlivého člověka, který si řekne: „Už dost! Už nechci jít proti sobě, být v zaměstnání, které mě nebaví, jen kvůli vydělávání peněz. Chci dělat to, co mě doopravdy baví. Vím, že to bude něco stát a cesta nebude lehká. Ale už nemůžu dál žít ten život, který jsem doposud žila. Chci být sama sebou, chci ctít sama sebe, chci jít za voláním své duše po tom, abych se realizovala, se všemi těmi talenty, které mi byly dány.“

 

Další díly Cest vášně najdete na
www.cestyvasne.cz.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A VÁŠNÍ! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje