Denisa: Vaginální mapování – revoluční metoda?

 

Přemýšleli jste někdy nad tím, kam se nám ukládají negativní emoce? V ženském těle jsou to zejména ženské orgány – děloha a vagina. Kvůli tomu se ale může stát, že se vagina stává necitlivou a ženy si méně užívají sex.

Denisa Říha Palečková a Richard Vojík přinesli do Čech unikátní metodu zvanou vaginální mapování, která je velmi jednoduchá, ale přitom nesmírně účinná a pomáhá ženám zbavit se traumat spojených se sexem (včetně sexuálního zneužívání), vztahy nebo porodem.

V následujícím videu mluví o této metodě velmi podrobně a otevřeně sama Denisa Říha Palečková:

 

 

Denisa Říha Palečková: přední česká lektorka v oblasti intimity a vztahů. Denisa přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž.

Je tvůrkyní centra masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Společně s Richardem Vojíkem a Josephem Kramerem, PhD., přinesla z USA do ČR novou profesi Sexological Bodywork, s mimořádnými účinky v somatickém vzdělání i léčení. V roce 2013 založili Evropskou akademii somatického vzdělání – EASE, s cílem nabídnout benefity práce s tělem široké veřejnosti i certifikaci profesionálů.

Je spoluautorkou výukového DVD k legendárnímu rituálu celostní smyslné masáže Umění doteku.

www.denisaarichard.cz / www.kurzypropary.cz

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje