Denisa Říha Palečková: Mou vášní je učit lidi o sexu

text © 2016 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © archiv Cest vášně

06_denisa_dil_i

Když jsme nahrávali tento další díl Cest vášně na YouTube, odmítal nám ho bratr VelkéVideo přijmout. Prý je v něm slovo sex, a to se nesmí. Video může být v některých zemích blokováno.

Jenomže pokud znáte hlavní protagonistku tohoto dílu osobně, víte, že sex vůbec není tím, za co ho většina lidí považuje. Pokud jste někdy zažili Denisu Říha Palečkovou, víte, že sex není o nějakém ukojení jakýchsi nižších tužeb, ale že je to způsob, jak se můžeme propojovat s milovanou osobou v nekonečných variantách proudění energie. A je to způsob, jak můžeme zhmotňovat svá přání. A je to způsob, jak můžeme posilovat svůj vztah se svým partnerem tak, že k němu cítíme lásku stále a ve všech situacích. A navíc ji víc a víc cítíme i k sobě, ke svému tělu a k životu jako celku.

A ještě navíc, sexuální vášeň výraznou měrou ovlivňuje i to, jak vůbec žijeme svůj život. Jestli nudně a tupě, nebo slastně a vášnivě.

O tom všem Denisa vypráví. A protože byl její příběh zajímavý a dlouhý, sestříhali jsme pro vás rovnou dvě videa. Odkazy na obě dvě najdete na této stránce.

To první jsme nazvali „Ze socioložky sex guru“. Protože Denisa studovala původně sociologii, a dokonce ji čekala slibná kariéra v berlínském parlamentu… Ona ale dala přednost kurzům tantry. Proč? To se dozvíte v prvním díle:

 

Denisa Říha Palečková – Mou vášní je učit lidi o sexu, díl I: Ze socioložky sex guru

06_denisa_dil_i_youtube
 

A to druhé video jsme nazvali „Sex a život jsou jedno“. Denisa mluví například o tom, jak naše sexuální vášeň ovlivňuje naši vášeň k životu. Nebo jak začínalo jejich Tantra Spa (netušila jsem, že úplně první spa bylo původně v jejich garsonce:-). Nebo jak svou práci zvládá s malým dítětem. A taky o tom, jestli doopravdy žije to, co učí:-)) Pusťte si i tento druhý díl:

 

Denisa Říha Palečková – Mou vášní je učit lidi o sexu, díl II: Sex a život jsou jedno

denisa-riha-paleckova-ii-dil
 

Co jsou Cesty vášně?

Cesty vášně jsou příběhy lidí, kteří dokázali najít odvahu vydat se za tím, co je v životě nejvíc naplňuje a baví. Kteří pochopili, že je to jejich bytostné právo být šťastní a spokojení, žít úžasný život a dělat skvělou práci, ve které se realizují. Kteří dokázali překonat počáteční obtíže a přestali mít panickou hrůzu z budoucích výzev, jež přináší vykročení za hranice „obyčejného, normálního života“.

Jsou to ale lidé úplně stejní jako vy. Mají děti, platí účty a žijí třeba v paneláku. Cesty vášně nevedou totiž jen po zahraničních plážích a rozhodně nezačínají bohatým strýčkem v Americe. Cesty vášně začínají u každého jednotlivého člověka, který si řekne: „Už dost! Už nechci jít proti sobě, být v zaměstnání, které mě nebaví, jen kvůli vydělávání peněz. Chci dělat to, co mě doopravdy baví. Vím, že to bude něco stát a cesta nebude lehká. Ale už nemůžu dál žít ten život, který jsem doposud žila. Chci být sama sebou, chci ctít sama sebe, chci jít za voláním své duše po tom, abych se realizovala, se všemi těmi talenty, které mi byly dány.“

 

Další díly videoseriálu Cest vášně najdete tady u nás,
na blogu Cyklické ženy®.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A VÁŠNÍ! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje