Cyklická mapa – GPS pro váš cyklus

 

Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz

Možná jste četly knihu Cyklická žena nebo Návod na ženy, ale nedaří se vám využívat tyto informace v praktickém životě tak, jak byste chtěly. CYKLICKÁ MAPA je pak skvělým nástrojem právě pro vás!

Cyklická mapa je neocenitelný pomocník každé cyklické ženy na její cestě poznávání svého cyklu. Efektivní nástroj pro plánování života i práce v souladu s vašimi měsíčními fázemi.

Věnujte každý večer pět minut krátkému vyplnění Cyklické mapy a brzy vám bude jasnější, kdy si příště jaké aktivity naplánovat. Mapa vám jasně ukáže dny, kdy vám jde všechno super a kdy je naopak všechno na kočku – a budete to moci předvídat!

Více o ní se dozvíte na této stránce a také v následujícím videu:

 

 

Chci mít svou Cyklickou mapu

cyklicka_mapa

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:

 


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje