Bohdana Kabátová: Mou vášní je leadership

text © 2016 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © archiv Cest vášně a Bohdany Kabátové

POSTEL

To slovo je divné. Cizí a trochu nafoukané. A dost možná se jím dneska ohání kdekdo. „Leadership“.

Bohdana Kabátová, s níž jsme natočili Cesty vášně s názvem „Mou vášní je leadership“, je ředitelka jedné svobodné firmy, koučka, lektorka, manželka a máma – a leadership má v krvi opravdu od základní školy.

Leader podle ní však není někdo, kdo přikazuje druhým, co mají dělat, ale člověk, který si je vědomý sám sebe a respektuje sebe i druhé – a to nejen v zaměstnání nebo v komunikaci s dětmi, ale i doma v ložnici :-)

A protože je Bohdana žena, zajímá jí i „ženský leadership“. Čím se liší od mužského? Už třeba tím, že jedním z principů ženství je budovat domov a mateřsky pečovat – a tohle ženy dělají (a měly by dělat) i v zaměstnání, i když trochu v jiné podobě…

Tipy a triky na zvládání všech ženských rolí, pohled do Kabátovic ložnice, jak mluvit o cykličnosti s muži ve firmě nebo jak zvládat své emoční propady – to všechno v dalším dílu Cest vášně!

Bohdana Kabátová – Mou vášní je leadership

CV_Bohdana_foto

 

Co jsou Cesty vášně?

Cesty vášně jsou příběhy lidí, kteří dokázali najít odvahu vydat se za tím, co je v životě nejvíc naplňuje a baví. Kteří pochopili, že je to jejich bytostné právo být šťastní a spokojení, žít úžasný život a dělat skvělou práci, ve které se realizují. Kteří dokázali překonat počáteční obtíže a přestali mít panickou hrůzu z budoucích výzev, jež přináší vykročení za hranice „obyčejného, normálního života“.

Jsou to ale lidé úplně stejní jako vy. Mají děti, platí účty a žijí třeba v paneláku. Cesty vášně nevedou totiž jen po zahraničních plážích a rozhodně nezačínají bohatým strýčkem v Americe. Cesty vášně začínají u každého jednotlivého člověka, který si řekne: „Už dost! Už nechci jít proti sobě, být v zaměstnání, které mě nebaví, jen kvůli vydělávání peněz. Chci dělat to, co mě doopravdy baví. Vím, že to bude něco stát a cesta nebude lehká. Ale už nemůžu dál žít ten život, který jsem doposud žila. Chci být sama sebou, chci ctít sama sebe, chci jít za voláním své duše po tom, abych se realizovala, se všemi těmi talenty, které mi byly dány.“

 

Další díly videoseriálu Cest vášně najdete tady u nás,
na blogu Cyklické ženy®.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A S VÁŠNÍ! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!