Blanka Vun Kannon: 1 minuta, která vám může změnit život

text © 2017 Blanka Vun Kannon / foto © pixabay.com a archiv Blanky Vun Kannon

Žijete svůj život podle svých hodnot nebo hodnot někoho jiného?

Mělo to být takové jednoduché cvičení. Spočívalo v tom, že jsem měla sepsat, jaké životní hodnoty vyznávám. To je jasné, jásala jsem. Přece harmonii, lásku, svobodu a klid! To jsou mé životní hodnoty, říkala jsem si. Pak ale následovala druhá část úkolu, která mě, lidově řečeno, „dostala“…

OTROKEM SEZNAMŮ ÚKOLŮ

V této části cvičení jsem se měla zamyslet, jestli se můj život odvíjí v souladu s těmito hodnotami. Průšvih! pomyslela jsem si. V ten moment jsem si totiž uvědomila, že můj život se vůbec neodvíjí v souladu s hodnotami jako harmonie, láska, klid…

Můj seznam hodnot, které jsem tehdy reálně žila, vypadal nějak takto: 1) produktivita, 2) přijetí ostatními, 3) perfekcionismus. Ještě teď si pamatuju ten šok, když jsem si plně uvědomila, co to znamená: Že nežiju svůj život.

Žijete svůj život podle svých hodnot nebo hodnot někoho jiného?Ten okamžik mi otevřel oči. Musela jsem si přiznat, že jsem se stala otrokem seznamů úkolů, které jsem nikdy nestíhala všechny splnit a pak jsem se cítila provinile. Uvědomila jsem si taky, že jsem na sebe strašně přísná a kritická a že pořád řeším, co tomu řeknou ostatní, když náhodou něco neudělám…

DALA JSEM SBOHEM PRODUKTIVĚ

Trápily mě otázky typu: „Budou mě ostatní mít rádi, když se změním? Zvládnu jejich zklamání?“

Riskla jsem to. Vyhodila jsem produktivitu a perfekcionismus ze svého života. Přestala jsem dělat seznamy úkolů. Začala říkat „ne“. Vyškrtala jsem spoustu zbytečných aktivit ze svého diáře i života.

A víte, jak to dopadlo? Nejenže mě mí blízcí, přátelé a kolegové nepřestali mít rádi, ale mám od nich teď více respektu! A nejen to… Protože jsem daleko víc v pohodě a prakticky neznám stres, tak je jim teď se mnou mnohem líp!

A co vám mám říkat… Mně je se mnou taky mnohem líp. :-) Pocity provinilosti z toho, že nestíhám, už neznám. Jsem šťastná, že už nejsem otrokem. Přitom jsem profesně i soukromě dokázala za posledních pár let hodně věcí. Jen namátkou:

  • začala jsem podnikat,
  • napsala jsem eBook o Feng Shui,
  • vytvořila jsem několik webů,
  • zorganizovala jsem několik rodinných oslav a víkendů….

Žiju a dělám to, co opravdu já chci, protože mi to dává smysl.

1 MINUTA, KTERÁ VÁM MŮŽE ZMĚNIT ŽIVOT

Jaké životní hodnoty vyznáváte?

A jak to máte vy? Zkuste si udělat cvičení na hodnoty popsané nahoře – zabere jen pár minut a třeba vám také pomůže uvidět něco, co zatím nevidíte!

A pokud chcete ještě víc, tak toto cvičení o hodnotách je součástí jedinečného programu 28denní Soul Coaching®, který vám pomůže „vyházet“ pár (nebo hodně) nepotřebných věcí a myšlenek z vašeho života jednou pro vždy!

Určitě si tento program nenechte ujít!

Změňte svůj život s programem Soul Coaching®!


Ano! Chci se o tom dozvědět víc!


Blanka Vun Kannon inspiruje druhé, jak si vytvořit harmonický domov i život pomocí vlastní intuice a vnitřní moudrosti. Autorka e-booku Feng Shui jako klíč ke štěstí, lásce a harmonii a knihy Návrat domů: Jak být šťastná a plná sil ve 21. století.

Certifikovaná poradkyně feng shui, Soul Coach a lektorka působící v USA a ČR. Je dlouhodobou studentkou americké léčitelky s indiánskými kořeny Denise Linn, jejíž učení předává dál.

Blanka založila vzdělávací platformu Škola HARMONIE a do Čech přinesla také program Šťastnější za 28 dní – Soul Coaching. Se svým manželem Davidem žije ve státě New Jersey a několikrát za rok přijíždí do České republiky.

Blance můžete psát své dotazy na: blanka@skola-harmonie.cz.

Blanka Vun Kannon – Návrat domů

Objednejte si u nás hned teď
Blančinu knihu Návrat domů!

 

(článek byl převzat z blogu Blanky Vun Kannon Škola Harmonie)

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A V HARMONII!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje