Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Miranda Gray: Workshop Moon Mother Training, úroveň 1

Sobota 25. května, 2019 - 09:00 - Neděle 26. května, 2019 - 18:00

6900Kč

Miranda Gray opět v Praze! 

Miranda Gray:
Workshop Moon Mother Training, úroveň 1

(dvoudenní workshop)

 
Toužíte pomáhat druhým ženám, aby probudily své autentické ženské energie, přijaly svou proměnlivost i samy sebe, osvobodily se z pocitů viny a omezujících přesvědčení a nalezly sebe-vědomí, vnitřní sílu i celistvost? Pak je tento workshop s Mirandou Gray právě pro vás.

Místo konání: Vila Lucis, Pod Habrovou 8, Praha 5

Termín konání: 25.–26. května 2019

Formát setkání: dvoudenní workshop

POZOR: Workshop vyprodán!
Můžete se hlásit na e-mail
sofi@dana-sofie.cz jako náhradnice.

 

Miranda GrayAutorku knihy Cyklická žena vám jistě není třeba více představovat. Do Prahy nyní přijíždí, aby vedla dvoudenní výcvik pro takzvané Moon Mothers, Měsíční matky, tedy ženy, které chtějí pomáhat dalším ženám, aby v sobě probudily své autentické ženské energie, přijaly svou cyklickou proměnlivost, osvobodily se z pocitů viny a z omezujících přesvědčení, přijaly samy sebe, získaly sebe-vědomí a nalezly svou vlastní vnitřní sílu a celistvost.

Co vás na tomto dvoudenním výcviku čeká?

Na tomto workshopu se propojíte s energií Požehnání ženského lůna, nádhernou vibrací ženské božské lásky a světla, které je vám dostupné skrze světlo Úplňkové matky. Díky tomu se vaše vibrace zvýší na úroveň „Měsíční matky“ a vy budete schopny tuto energii předávat dál dalším ženám pomocí dechových technik a poloh rukou.

Jako Měsíční matka budete pracovat se třemi hlavními ženskými energetickými centry, abyste mohla předávat Požehnání ženského lůna, provádět Léčení ženského lůna a pomáhat tak ženám probudit jejich čtyři ženské ženských archetypy (krom jiného).

Po absolvování tohoto výcviku získáte certifikát, který vám umožní například dále praktikovat techniky, které se na kurzu naučíte, používat označení „Moon Mother“ (Měsíční matka) a budete rovněž zapsána jako certifikovaná Měsíční matka na stránce Požehnání ženského lůna (www.wombblessing.com).

Stát se Měsíční matkou rovněž znamená nastoupit na cestu intenzivního osobního a spirituálního seberozvoje. Čím více Požehnání ženského lůna poskytnete druhý ženám, tím více se bude probouzet vaše autentické Já. Objevíte rovněž svou tajnou ženskou tvůrčí magii a smyslnou krásu, která se ve vás ukrývá, a dojdete vnitřního uvědomění, že jste v pořádku takové, jaké jste, a že uvnitř vás leží hluboký zdroj vaší ženské jedinečnosti a celistvosti.

Techniky, které se na workshopu naučíte, můžete poté používat samy pro sebe nebo pro druhé ženy. Požehnání ženského lůna můžete nabízet na ženských setkáních nebo v červených stanech či při ženských rituálech jako je rituál menarche, vstupu do manželství, mateřství nebo přechod do životní fáze menopauzy.

Staňte se certifikovanou
Moon Mother, Měsíční matkou!

Foto z workshopu Moon Mother Training

 

Technické informace:

TERMÍN KONÁNÍ: 25.–26. května 2019, cca 9.00–18.00
(přesný čas konání ještě bude upřesněn)

CENA: 6 900 Kč (pro platbu s DPH jděte tudy).

ZVÝHODNĚNÁ CENA PRO KAMARÁDKY:

Nabízíme vám rovněž možnost přihlásit se spolu s kamarádkou –
každá z vás zaplatí jen 6210 Kč a dohromady tedy ušetříte 1 380 Kč!

Možnost zvýhodněné ceny si zvolte níže
v našem objednávkovém formuláři.

Pokud jste plátci DPH, obratem nás kontaktujte e-mailem
na kurzy@vedomysvet.cz, vystavíme vám fakturu ručně.

 
MÍSTO KONÁNÍ: Vila Lucis, Pod Habrovou 490/8, Praha 5–Hlubočepy

Kurz se bude konat v překrásném prostředí Vily Lucis, která patřila Jaroslavu Dietlovi, snad nejznámějšímu českému scénáristovi a dramaturgovi:

Vila LucisVila LucisVila LucisVila Lucis

 

CERTIFIKÁT: Certifikát vám bude udělen pouze při absolvování obou dnů kurzu.

POČET MÍST je omezen! Kapacita 35 míst.

TLUMOČENÍ z angličtiny je zajištěno.

Detailní informace vám budou zaslány 14 dní před konáním kurzu.

Obchodní podmínky vztahující se ke kurzům Mirandy Gray jsou vám v plném znění k dispozici zde.

Máte dotaz? Kontaktujte nás: kurzy@vedomysvet.cz
 

 
Rudý měsícWORKSHOP JE URČEN PRO ženy od 18 let, ale nezáleží na tom, jestli mají dělohu nebo jim byla chirurgicky odebrána, jestli menstruují nebo ne, jestli berou antikoncepci nebo ne. Miranda pouze nedoporučuje absolvovat workshop v druhé polovině těhotenství.

Workshop určen pro zkušené terapeutky, ale i pro začátečnice. Účastnice nemusejí mít žádnou předchozí zkušenost s prací s energií. Je třeba pouze otevřená mysl a otevřené srdce.

Miranda před kurzem doporučuje přečíst knihu Rudý měsíc, kterou si můžete objednat na našem e-shopu. :-)

Po celou dobu workshopu vám rovněž bude k dispozici stánek se všemi Mirandinými knihami, takže ty ostatní si budete moci pořídit přímo na místě!
 


Jít do toho či nejít?

řekněme si to na rovinu, kurz bude ezoterický
kurz bude dvoudenní, energeticky hustý a bude trvat dlouho do večera
s přijetím ženských energií přichází i určitá zodpovědnost…
 
+ po tomto kurzu váš život už nebude stejný
+ propojíte se se stejně naladěnými ženami
+ budete moci strávit jedinečné dva dny naživo s Mirandou Gray!


 
Miranda Gray

O lektorce:

Miranda Gray – spisovatelka, umělkyně, podnikatelka. Miranda žije v Anglii a působí jako kreativní ředitelka marketingové a webdesignérské společnosti Footmark Media. Zkoumání menstruačního cyklu a jeho vlivu na ženské vnímání, pocity, potřeby, kreativitu, sexualitu a spiritualitu se věnuje už více než dvacet let.

Miranda vede ženské skupiny a workshopy po celém světě. Její práce pomohla už desítkám tisíc žen, aby lépe porozuměly samy sobě, začaly prožívat svůj menstruační cyklus pozitivně, žily v souladu s ním a se svými měnícími se potřebami, a dosahovaly tak harmonie ve svém osobním i pracovním životě.

Autorka knih Rudý měsíc, Cyklická žena, Probuzení ženské energie a Poselství pro ženskou duši a iniciátorka celosvětového hnutí nazvaného „Požehnání ženského lůna“, do kterého se zapojily už stovky tisíc žen z více než 150 zemí světa.
 


POZOR: Workshop vyprodán!
Můžete se hlásit na e-mail
sofi@dana-sofie.cz jako náhradnice.

 

Podrobnosti

Zahájení:
Sobota 25. května, 2019 - 09:00
Ukončení:
Neděle 26. května, 2019 - 18:00
Cena:
6900Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Dana-Sofie
Telefon:
776 354 541
E-mail:
dana-sofie@osule.cz
Webová stránka:
www.cyklickazena.cz

Místo konání

Vila Lucis
Pod Habrovou 490/8
Praha, Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
https://www.meatspace.cz/prostory/vila-lucis/

Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!