Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Cyklická pouť s Danou-Sofií (Blanský les)

Neděle 31. července, 2016 - 10:00 - 16:00

2000Kč

 

Cyklická pouť s Danou-Sofií

 

Aktuální termíny pro rok 2016: (vždy neděle)

31. července 2016
4. září 2016

Co vás na ní čeká?

Osobní cyklický koučink. Odpovědi na vaše otázky týkající se cyklu a nejen jeho. Společenství dalších úžasných žen. Putování na posvátné ženské místo. Rituál. Úvod do každodenní praktické magie. Krásná příroda Blanského lesa.

Celý den za cenu, kterou obvykle stojí
1 hodina konzultace s Danou-Sofií.

 

Pozor, pouť je omezena počtem 4 žen, abych se vám mohla skutečně věnovat!

 

Proč poutě dělám? Protože miluju pohyb, přírodu, povídání a úžasné ženy, které se vzájemně inspirují a podporují. A tak jsem jednoho dne vymyslela, že je přece možné to spojit všechno do jednoho. Energie přírody a Země nám navíc pomáhá naladit se lépe na sebe samé, svoje ženství a svoji duši – a nalézt tak odpovědi na to, co aktuálně hledáme.

 

Co říkají účastnice? Cyklická pouť byl pro mě příjemně strávený čas a nové informace. Hledala jsem den, který si užiju sama pro sebe a našla jsem! Děkuji moc Daně-Sofii za příjemnou společnost a mnoho zajímavé inspirace. Báječné počasí, příjemná ženská společnost, krásná příroda a povídání o cykličnosti v kontextu mého života… pro mě ideální den, který vřele doporučuji! Katka

Děkuji Sofi za možnost strávit pohodový čas s inspirativními a krásnými ženami. Kromě toho, že mi příroda dobila baterky, jsem načerpala inspiraci, našla odpovědi na pár svých otázek a pár dalších otázek prozatím bez odpovědí ;-). Také jsem si ověřila, že v předmenstruační fázi jsem kreativní i za volantem (2× jízda v protisměru a 2× sjezd z dálnice na Prahu místo na Brno), což dozajista ocenila i moje úžasně podporující spolujezdkyně. Více takových poutí…

Úžasná příležitost pro sdílení v překrásné krajině Blanského lesa. Ukažte mi lepší místo, kde nabrat inspiraci pro témata jako cykličnost, vize a sny. ;) Lucie Koubek

Cyklická pouť nabízí ženám inspiraci, ženské sdílení a vzájemnou podporu, rituály, posílení snů a přání a hlavně zpomalení, které ženy v dnešní době velmi potřebují. Načerpáte energii z kouzelné přírody, z pohybu a z přítomnosti dalších žen… to vše za laskavé podpory a vedení Sofie, která nabídne své cyklické zkušenosti a znalosti. Dovolte si tento den, pro sebe… zasloužíte si to! Petra

 
12045658_10153197386521947_8933260873251934429_o
 

Čas konání Cyklických poutí: vždy v neděli od 10 do cca 16 hodin.

Místo konání: magický a krásný Blanský les (začátek a konec na náměstí v Českých Budějovicích)

Cena: 2 000 Kč. Vaše místo je rezervováno okamžitě po uhrazení zálohy ve výši 1 000 Kč na účet 2000080652/2010 (Fio banka). Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a datum pouti. Doplatek ve výši 1 000 Kč je možný hotově na místě v době konání pouti nebo převodem na tentýž účet do data konání pouti.

Storno podmínky: Pokud svou účast zrušíte více než 7 dní před konáním pouti, vrátíme vám zálohu po odečtení administračního poplatku 150 Kč. Pokud svou účast zrušíte méně než 7 dní před konáním pouti, vaše záloha propadá. V případě zrušení účasti ze skutečně závažných důvodů méně než 7 dní předem je možné po domluvě s lektorkou zúčastnit se pouti v jiném termínu. Zálohu (po odečtení administračního poplatku) vám vrátíme také v případě, že za sebe naleznete náhradu.

Jak říká moje kolegyně Lucka Kolaříková: Přejeme si, aby se na naše akce přihlašovali účastníci závazně a nenechali se od účasti odvést překážkami, které se před blížícími akcemi obvykle objevují (odpadne hlídání, nemoc apod). Překážky jsou pouze zkoušky, na kterých je možné zjistit, jak velké je odhodlání pro účast a tedy i pro změnu, která díky akcím nastává. Děkujeme, že jste zodpovědní k sobě i k nám.

Organizaci zajišťuje a na otázky vám odpoví: Petra Kratochvilová, 605 832 508, kurzy@osule.cz

 

Přihláška:

 
 

Podrobnosti

Datum:
Neděle 31. července, 2016
Čas:
10:00 - 16:00
Cena:
2000Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Štěpánka Schönweitzová
Telefon:
+420 773 278 527
E-mail:
kurzy(@)vedomysvet.cz

Místo konání

Blanský les
Blanský les
České Budějovice, Jihočeský Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 776 354 541

Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!