Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Cyklická pouť s Danou-Sofií (Blanský les)

Neděle 14. července, 2019 - 10:00 - 16:00

3000Kč


Pro koho jsou tyto akce určeny: Tyto celodenní kurzy jsou určeny pro ženy, které rády chodí přírodou a přitom se dozvídají něco nového. Některé poutě jsou vypsány i pro maminky s dětmi!

Proč poutě dělám? Protože miluju pohyb, přírodu, povídání a úžasné ženy, které se vzájemně inspirují a podporují. A tak jsem jednoho dne vymyslela, že je přece možné to spojit všechno do jednoho. Energie přírody a Země nám navíc pomáhá naladit se lépe na sebe samé, svoje ženství a svoji duši – a nalézt tak odpovědi na to, co aktuálně hledáme.

 

Co vás na pouti čeká?

  • Osobní cyklický koučink.
  • Odpovědi na vaše otázky týkající se cyklu a nejen jeho.
  • Společenství dalších úžasných žen.
  • Putování na posvátné ženské místo.
  • Rituál.
  • Úvod do každodenní praktické magie.
  • Krásná příroda Blanského lesa.
  • A nejen to…

Jste-li propojena s přírodou,
jste propojena i sama se sebou!

 

Přidejte se k nám!

 

Co říkají účastnice poutí?

Cyklická pouť byl pro mě příjemně strávený čas a nové informace. Hledala jsem den, který si užiju sama pro sebe a našla jsem! Děkuji moc Daně-Sofii za příjemnou společnost a mnoho zajímavé inspirace. Báječné počasí, příjemná ženská společnost, krásná příroda a povídání o cykličnosti v kontextu mého života… Pro mě ideální den, který vřele doporučuji! (Katka Dvořáčková)

Úžasná příležitost pro sdílení v překrásné krajině Blanského lesa. Ukažte mi lepší místo, kde nabrat inspiraci pro témata jako cykličnost, vize a sny. ;) (Lucka Koubek)

Co pro mne cyklická pouť znamenala? Usebrání sil, dobití baterek a získání nadhledu pro svou cestu – zda jsem pořád na ní a kudy půjdu dál. A pak to byla především velká podpora od spřízněné duše. Děkuji ti! (Olga Makovetská)

Děkuji Sofi za možnost strávit pohodový čas s inspirativními a krásnými ženami. Kromě toho, že mi příroda dobila baterky, jsem načerpala inspiraci, našla odpovědi na pár svých otázek a pár dalších otázek prozatím bez odpovědí. Také jsem si ověřila, že v předmenstruační fázi jsem kreativní i za volantem (2× jízda v protisměru a 2× sjezd z dálnice na Prahu místo na Brno), což dozajista ocenila i moje úžasně podporující spolujezdkyně. Více takových poutí… (Lucka Dorazilová)

Cyklická pouť s Danou-Sofi mě lákala už dlouho, ale protože jsme s Klárkou stále dost propojené, nemohla jsem někam odjet na několik hodin a nechat ji jinde. Když jsem pak dostala možnost pouť absolvovat i s ní, nadchlo mě to. Nikdy jsme na takové túře s Klárkou nebyly, tak jsem z toho měla trochu obavy, ale zvládla to úžasně, chodila a objevovala krásy lesa užívala si „tet“ i pejsků, kteří šli s námi. Když potřebovala, nesla jsem ji v šátku, což vzhledem k terénu nebyl problém. Celá pouť se pro nás dospělé odehrávala v duchu smíchu a objevování světa skrz nezatížené oči nejmladší účastnice, stejně jako otevírání třináctých komnat a ženského sdílení a podpory. Moc děkuji Sofi za možnost absolvovat pouť i s Klárkou a doufám, že nebyla poslední. (Eva Jakešová)

jv yldkrzj (Klárka Jakešová)

 

* * *

Máte zájem o soukromou pouť jen pro vás, o pouť s vaším partnerem nebo o pouť jen pro vás a pro pár vašich kamarádek? Ozvěte se nám! Některé poutě navíc bývají určeny speciálně i pro mámy s dětmi!

Místo konání: Blanský les (začátek a konec v Českých Budějovicích)
Cena s DPH: 3 000 Kč
Přihlášky: www.provedomyzivot.cz/kurzy
Dotazy: kurzy@vedomysvet.cz


Podrobnosti

Datum:
Neděle 14. července, 2019
Čas:
10:00 - 16:00
Cena:
3000Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
Webová stránka:
https://provedomyzivot.cz/kategorie-produktu/zive-akce/

Místo konání

Blanský les
Blanský les
České Budějovice, Jihočeský Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 776 354 541

Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!