Proč si nedávám novoroční předsevzetí
a proč byste neměli ani vy

Plánujete letos zhubnout nebo zlepšit svou kondičku – ale už to tolikrát neklaplo?

Toužíte ve svém životě po změně a start roku se zdá jako ideální načasování, ale...?

Trápíte se vnitřně tím, že nemáte silnou vůli a svá předsevzetí nedokážete dodržet?

Co když ta chyba není ve vás, ale v načasování?

Právě proto jsem pro vás na měsíc leden připravila webinář na krapet obligátní téma novoročních předsevzetí. Protože leden je prostě ten měsíc, kdy se ještě natvrdo snažíme svá novoroční předsevzetí dodržovat. Problém je v tom, že leden je taky často poslední měsíc, kdy se o to snažíme. Já to vidím velmi dobře z okna své pracovny:

Mám výhled do parku, kde se začátkem ledna vyrojí řada běžců, na kterých už je zdálky poznat, kdo z nich běhá, protože je to jeho životní styl, a kdo si to dal jako novoroční předsevzetí – a velmi brzy s tím skončí. (Těm druhým se prý říká „ledňáčci“.;-))

Jak toto zacyklení změnit nejen v lednu, ale pro celý svůj život?

Tenhle webinář je maximálně praktický a taky velmi laskavý a nenásilný! ;-) Nebudeme mluvit o tom, jak násilím ochočit svoji vůli nebo něco podobného. To možná dělají drsní chlapi, ale já jsem ráda na sebe něžná! ;-) Takže vám předám své osvědčené a fungující postupy, díky kterým se mi daří moje předsevzetí a rozhodnutí opravdu naplňovat.

Nenechte se zmást tím, co se tak běžně o novoročních předsevzetích říká:

– Iluze „měsíce nových začátků“: „Máme tu nový rok, vrhnu se do něj po hlavě!“

Omyl pevné vůle: „To dám, prostě to vydržím, přeci nejsem tak slabá/slabý.“

– Iluze síly a rychlosti: „Čím víc se do změny opřu, tím rychleji se stane.“

Na tomto webináři jasně pochopíte, proč vás tato běžně dostupná doporučení zatím do cíle nedovedly a poradím vám za která je můžete hned vyměnit.

Kdy, kde a jak?

KDY: V sobotu 30. ledna 2023 ve 20.00 hodin.
KDE: U vás doma, nebo kdekoli právě budete, zkrátka online.
ZA KOLIK: Webinář je zcela zdarma.
JAK: Stačí se zaregistrovat níže a my už vám zašleme link na stránku s vysíláním.
CO S SEBOU: Tužku a papír k ruce

Proč se rozhodně na webinář přihlásit?

    • Zjistíte, proč vám novoroční předsevzetí zatím nemohly fungovat  – ale jak to můžete jednou provždy změnit, ať je leden nebo červenec!
    • Webinář je maximálně praktický a jdu rovnou k věci.
    • Uslyšíte můj reálný příběh o tom, jak jsem uběhla půlmaraton, i když jsem se do té doby běhu nevěnovala – a hlavně jsem procházela stavem vyhoření!
    • Navíc si vážím vašeho času: webinář má jen 30 minut!
    • A jako vždy u mne nechybí taky spousta tipů a odkazů na další zdroje!

Chci se přihlásit na webinář s Danou Sofií Šlancarovou

Všechno v nás vyplavuje nějaké hormony.
Deprese a stres ty negativní, pohyb a odpočinek ty pozitivní.
A je v naší moci to ovlivnit a vybrat si.


Změna vašeho života je možná!

Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena® a přední česká propagátorka ženské cykličnosti, majitelka nakladatelství OSULE, e-shopu Lifehacking.store a autorka řady (nejen) cyklických knih.

Tyto webináře vznikají jako součást dvou dalších velkých projektů: projektu Cyklická žena®, který vznikl už v roce 2013 a spustil v Čechách, na Moravě a na Slovensku cyklické hnutí, které do dnešní doby oslovilo už desítky tisíc žen (a taky mužů kolem nich).

Z tohoto projektu se pak v roce 2015 odštěpil samostatně fungující (nejen) cyklický e-shop pro tvůrce svého života, který dnes nese název Lifehacking.store.

Proč lifehackingové webináře?

Slovo „lifehacking“ se dá přeložit jako „vychytávky pro život“ a – jak říká sestra Wikipedie – „life hacking je termín označující jakýkoliv trik, zjednodušení či novátorskou metodu, které v jakýchkoliv aspektech života zvýší produktivitu a efektivitu. Pojem vznikl ze slov ,life‘ (,život‘) a ,hacker‘ (všeobecně označení pro zvídavého jedince, který chce dopodrobna vědět, jak daná věc funguje a hledá její limity)“.

My jdeme v této definici ještě dál a říkáme, že pod termín „lifehacking“ patří všechno, co nám pomáhá žít nejen produktivní a efektivní život, ale hlavně šťastný, spokojený a pohodový život, plný radosti, lásky, hojnosti a taky dobrodružství.