Hledáte inspiraci, která vám pravidelně každé ráno přistane v e-mailu,
zahřeje vás na duši a nakopne vás k akci?

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU MOUDRA DNE PRO ŽENY!

Když každý den po 365 dní uděláte jeden malý krůček
za sebeláskou a za svými sny,
až se po roce ohlédnete, zjistíte,
že se váš život ohromně změnil k lepšímu!

Moudro dne pro ženy Moudro dne pro ženy

JAK TO PRAKTICKY FUNGUJE?

Dalo by se říci, že je to takový velmi nenásilný a láskyplný roční program (který je zcela zdarma). Každý den po dobu jednoho roku vám v e-mailové schránce přistane jedno poselství pro daný den – se spoustou další inspirace.

Zabere vám minutu si ho přečíst (a pak možná další dvě minutky udělat nějaký praktický krok), ale nakopne vás to na celý den.

Stačí se jen přihlásit k odběru (a přidat si nás na whitelist, aby moudra nekončila v koši).

Cyklická žena® vám přináší pravidelnou inspiraci už plných 10 let a ženy to milují. A kdyby vás to náhodou přestalo bavit, můžete se pochopitelně kdykoli odhlásit!

Přidejte se ke všem těm ženám,
které už naše poselství dostávají,
a užívejte si to i vy, každý den!


Moudro dne pro ženy je tu pro vás:

inspirace, která hladí, těší, povzbuzuje a zve vás ke každodenní akci!

Stačí zadat vaši e-mailovou adresu – a od zítřka jsou naše poselství i vaše.
Navíc tak získáte i přístup k dalším inspiracím z oblasti ženství, cykličnosti i vědomého života.
A samozřejmě, i u nás platí, že kdykoli se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-)
Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

Láskyplná inspirace každičký den ve vaší e-mailové schránce!

Moudro dne pro ženyMoudro dne pro ženy


Jana FabianováKaždý den se hodí, když vás někdo uklidní, povzbudí, podrží, namotivuje. Stačí naťuknout. Připomenout, že se máme věnovat svému já, věřit mu. Moudro dne pro ženy je sympatickou každodenní rozcvičkou, která napoví, co pro sebe můžeme udělat. Právě dnes.

Jana Fabianová, novinářka, moderátorka, autorka konceptu Vesnické noviny

 

Zita ProcházkováMoudra dne pro ženy nás mohou motivovat a inspirovat k tomu, abychom ve svém životě začaly dělat něco nového, něco jinak... Mohou nám ukázat nový pohled nebo nám ukázat, na co se v daný den zaměřit. Díky „moudru dne“ můžeme začít dělat drobné změny v našich činech i v našem způsobu myšlení. A nejsou to velké činy, ale právě drobné změny, které krok za krokem posunují náš život k lepšímu – obzvlášť když je děláme každý den. Stačí už jen to, že určitou věc začneme vidět i z jiného úhlu pohledu, než jsme zvyklí... Aneb jak říká Solón: „Dokud žiješ, uč se! Nečekej, že moudrost s sebou přinese stáří.“

Zita Procházková, terapeutka, facilitátorka a cyklická lektorka

Iva Aliana BendováKdyž mi bylo v životě těžko, hledala jsem slova, která by mi den za dnem pomáhala dostat se ze tmy. Tehdy jsem potřebovala pohlazení, podporu, světlo, nadhled a naději – a taky každý den cítit, že na mě někdo myslí. A i když mi pak už bylo v životě hezky, stále jsem se radovala z vědomí, že na mě každý den někdo myslí a posílá mi pohlazení, podporu, světlo, nadhled a naději. Jsou totiž věci – jako třeba maminčin úsměv – které nás nikdy v životě neomrzí. A Moudro dne pro ženy tohle umí. :-)

Iva Aliana Bendová, lektorka, terapeutka, výtvarnice: aliana.cz

 

Kateřina PolákováMoudra dne pro ženy jsou krátká moudrá poselství pro každý den, která ženě umožní se na chvíli zastavit a zapřemýšlet nad tím, co za informaci k ní skrze ně přichází... Je to hra náhody: některá poselství s vámi možná nebudou v daný den rezonovat, ale jindy si řeknete, jak perfektně to „sedlo“. A o tom to je: nechávat se vyrušit ze zajetých kolejí a objevovat ve svém životě nové možnosti...

Kateřina Poláková, kreativní projektová manažerka


ZA MOUDRY DNE PRO ŽENY STOJÍ:

1) Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena® a přední česká propagátorka ženské cykličnosti, majitelka nakladatelství OSULE, e-shopu Lifehacking.store a autorka řady (nejen) cyklických knih a online lifehackingových kurzů s názvem Vychytávky pro život. Její vášní je krom psaní také lifehacking, fotografování, cestování obytňákem, handbalancing a Joe Dispenza.

2) Projekt Cyklická žena®, který vznikl už v roce 2013 a spustil v Čechách, na Moravě a na Slovensku cyklické hnutí, které do dnešní doby oslovilo už desítky tisíc žen (a taky mužů kolem nich).