Jana Silovská: Mou vášní je slow food

text © 2016 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © archiv Cest vášně

img_0249-verze-2

Možná máte pocit, že žádnou svou vášeň nemáte, nebo že se vám ji ještě nepodařilo objevit. Nevěšejte hlavu, najít ji můžete kdykoli:-)

Jana Silovská svou vášeň „vyvdala“. Přivdala se do rodiny, která 150 let měla hospodu, a Janin tchán má stádo krav plemene Aberdeen angus. A ačkoli se do Soběsuk, vesničky o sto obyvatelích, nastěhovali, aby byli blíž přírodě, nakonec tam vybudovali restauraci, která se chlubí nejen skvělou kuchyní, ale hlavně tím, že využívají místních zdrojů – odtud tedy termín slow food.

Příběh „obyčejných“ lidí za „neobyčejnou“ restaurací v jedenáctém dílu Cest vášně

 

Jana Silovská – Mou vášní je slow food

11_cv_jana_silovska
 

Co jsou Cesty vášně?

Cesty vášně jsou příběhy lidí, kteří dokázali najít odvahu vydat se za tím, co je v životě nejvíc naplňuje a baví. Kteří pochopili, že je to jejich bytostné právo být šťastní a spokojení, žít úžasný život a dělat skvělou práci, ve které se realizují. Kteří dokázali překonat počáteční obtíže a přestali mít panickou hrůzu z budoucích výzev, jež přináší vykročení za hranice „obyčejného, normálního života“.

Jsou to ale lidé úplně stejní jako vy. Mají děti, platí účty a žijí třeba v paneláku. Cesty vášně nevedou totiž jen po zahraničních plážích a rozhodně nezačínají bohatým strýčkem v Americe. Cesty vášně začínají u každého jednotlivého člověka, který si řekne: „Už dost! Už nechci jít proti sobě, být v zaměstnání, které mě nebaví, jen kvůli vydělávání peněz. Chci dělat to, co mě doopravdy baví. Vím, že to bude něco stát a cesta nebude lehká. Ale už nemůžu dál žít ten život, který jsem doposud žila. Chci být sama sebou, chci ctít sama sebe, chci jít za voláním své duše po tom, abych se realizovala, se všemi těmi talenty, které mi byly dány.“

 

Další díly videoseriálu Cest vášně najdete tady u nás,
na blogu Cyklické ženy®.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A VÁŠNÍ! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje