Webinář Dany-Sofie Šlancarové s Blankou Vun Kannon

Přihlaste se na webinář s Blankou Vun Kannon a naučte se odpočívatProč se českým ženám nedaří odpočívat
a jak to začít měnit

Záznam webináře vysílaného v sobotu 27. března 2021.

Webinářové bonusy pro vás:

1) Webinářový zápisník: Pokud jste si ještě nestáhly webinářový zápisník, udělejte to teď hned. Můžete si do něj psát všechno, co vás během sledování webináře napadne, stejně jako vhledy od Blanky – a zároveň je tam prostor pro zpracování cvičení, které během webináře dostanete. Webinářový zápisník je ke stažení zde.

2) BLANČINA OSOBNÍ PODPORA: Z vlastní zkušenosti velmi dobře víme, že rozhodnout se pro změnu je jedna věc, a vytrvat v tom delší dobu je věc druhá. Právě proto dělá Blanka skvělý program Soul Coaching: Šťastnější za 28 dní, do kterého se můžete přihlásit i vy. Získáte nejen Blančinu osobní podporu, ale i podporu skvělé skupiny žen. Blanka tento program vede úspěšně už několik let. Přečtěte si, jak tento program změnil život ženám, které už ho absolvovaly.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Využijte Blančiny jedinečné nabídky
a přihlaste se do tohoto programu do 30. 3. 2021

a získejte slevu 1 500 Kč!

Nepropásněte early bird cenu, jen do 30. března!

A JEŠTĚ JEDNO DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Při přihlášení navíc získáte ještě další bonus od Dany-Sofie, který vytvořila speciálně pro tuto příležitost a jinak není dostupný:

Video, které vás naučí velmi jednoduchou techniku,
která vám pomůže se efektivně zbavit škodlivých návyků

těch, o nichž Blanka mluví na webináři, i spousty jiných!

Testováno s úspěchem na sobě i na druhých;-)

3) Jinak nedostupný Blančin bonus Alchymie fotek: Tento jedinečný bonus je to jako speciální dárek pro vás, že jste se zaregistrovaly na tento webinář a jinak není možné ho získat. Naučí vás pracovat s fotkami tak, aby podporovaly vaše sny a zlepšovaly váš život. Čekejte ho od nás v e-mailu. (A pokud jste na tuto stránku přišly odjinud a zaregistrované nejste, můžete se stále ještě přihlásit o tento bonus tady.)

4) Blančin e-book o feng-shui (zdarma): Jestli vás informace od Blanky nadchly, neváhejte si zdarma stáhnout její e-book s názvem Feng Shui jako klíč ke štěstí, lásce a harmonii. Je o tom, že každá věc, kterou máte doma, vám buď pomáhá dosáhnout vašich snů a životních cílů, anebo vás od nich vzdaluje. V e-booku se naučíte, jak teď hned a jednoduše měnit svůj domov i život.

5) Blančin e-book 5 věcí (zdarma): Bonusem pátým je e-book s pětkou v názvu: 5 věcí, které změní váš život k lepšímu. V něm krom mnoha praktických tipů najdete i návod na vytvoření strategické pomůcky, bez které se nám ženám mění život k lepšímu obzvlášť špatně!

6) Blančina tištěná kniha: A jestli si i nadále myslíte, že být ženou v současném světě je docela výzva a že rychlost, výkon, tlak – to všechno se s ženským pólem žití a bytí příliš neslučuje, pak se vám bude maximálně líbit Blančina kniha Návrat domů: Jak být šťastná a plná sil ve 21. století. Naleznete v ní podporu, kterou vám může dát váš domov, naučíte se spolupracovat se čtyřmi elementy a objevíte sílu a moc čistění svého životního prostoru!


Blanka Vun Kannon inspiruje druhé, jak si vytvořit harmonický domov i život pomocí vlastní intuice a vnitřní moudrosti. Autorka e-booku Feng Shui jako klíč ke štěstí, lásce a harmonii a knihy Návrat domů: Jak být šťastná a plná sil ve 21. století.

Certifikovaná poradkyně feng shui, Soul Coach a lektorka působící v USA a ČR. Je dlouhodobou studentkou americké léčitelky s indiánskými kořeny Denise Linn, jejíž učení předává dál.

Blanka založila vzdělávací platformu Škola HARMONIE a do Čech přinesla také program Šťastnější za 28 dní – Soul Coaching. Se svým manželem Davidem žije ve státě New Jersey a několikrát za rok přijíždí do České republiky.

11 Komentářů

 • Dana-Sofie Šlancarová

  Odpověď Odpovědět Sobota - 27. března, 2021

  Přišlo nám od vás:

  Mám dotaz na Blanku, kam s věcmi z minulosti, které nechceme mít úplně u sebe v budoucnosti, ale jsou to vzpomínky a někde je mít chceme uchované. Kam je můžeme dát?

  • Blanka Vun Kannon

   Odpověď Odpovědět Pondělí - 29. března, 2021

   Dobrý den, to je skvělý dotaz. Jako první je dobré opravdu prozkoumat, co z těch vzpomínek si chcete pro budoucnost uchovat. Např. deník z cesty před 30 lety. Položte si otázku, jestli opravdu chcete v této detailní podobně tento deník nebo jeho části s sebou nést, jestli vás přibližuje k tomu, kým chcete v budoucnosti být. Nebo spíše udržuje v tom, co už být nechcete. Je to velmi INDIVIDUÁLNÍ, jen vy sama znáte odpověď. Já si např. z cestovatelských deníků vypisuji jen některé pro mě zajímavé informace (do nového deníku) a starý postupně stránku po stránce propustím (tj. roztrhám a vyhodím).

   U fyzických věcí, třeba váza po babičce, kterou si nechcete nechat, ale chcete mít vzpomínku, je možnost si ji vyfotit.

   Láska, radost a vše pozitivní, co pro vás daná věc z minulosti představuje, zůstává. Ta je navždy vaší součástí, obohacením a propuštěním té fyzické věci se nijak nezmenšuje.  

 • Dana-Sofie Šlancarová

  Odpověď Odpovědět Sobota - 27. března, 2021

  Další dotaz:

  Jak to mají americké ženy ve srovnání s českými (a slovenskými)? Jsou na tom podobně, nebo naše socialistické dědictví na nás zanechalo mnohem větší stopy v tom, jak nejsem samy sebou a pořád makáme? Máme nižší sebevědomí než ony?

  • Blanka Vun Kannon

   Odpověď Odpovědět Pondělí - 29. března, 2021

   Děkuji za otázku, na toto téma by se dal napsat celý článek! Ale pokusím se stručně… Ty rozdíly jsou obrovské a vlastně i díky nim jsem začala vnímat to socialistické dědictví a zkoumat, kde se vzalo a proč nás tak drtí fyzicky i psychicky. 

   V USA neexistuje český fenomén, že žena zaměstnaná na plný úvazek zároveň pečuje o domácnost téměř v rozsahu, jako by byla žena v domácnosti (tj. to co vy nazýváte že pořád makáme). V USA ženy buď chodí do zaměstnání (cca 70%) nebo jsou pracující v domácnosti (30%). Samozřejmě že i zaměstnaná žena dělá nějaké domácí práce, ale v daleko menším rozsahu, než česká. A HLAVNĚ nemá kolem toho ty pocity viny. Ona je hrdá, že vydělává. A dokonce jde klidně o víkendu ještě na pár hodin pracovat třeba do supermarketu, aby si přivydělala, než aby doma zdarma gruntovala, žehlila nebo vyvařovala teplé obědy.

   Americká zaměstnaná žena má ohledně domácnosti VĚTŠÍ SVOBODU, než máme my. Tj. ona nemá ten vnitřní bič a není to ani po ní tolik požadováno a očekáváno okolím (partner, rodiče, tcháni, společenská konvence). Nemá bič, že má mít před vánoci umytá všechna okna včetně rámů, lustry, vyprané všechny závěsy a ještě napečeno 20 druhů cukroví. Ona žádný vánoční úklid nedělá /nebo jen opravdu minimální, maximálně upeče 1 druh cukroví a cítí se skvěle.  

   I americké ženy mají své výzvy, které nejsou malé, např. tělesný image, který mnohým bere sebevědomí. Ale ve srovnání s námi mají daleko silnější osobních hranice. S lehkostí umí říct NE, daleko více si umí chránit svůj čas a energii. Nemají tak velkou potřebu prospěšnosti a přijetí okolím skrze neplacenou práci, kterou v nás vypěstoval socialismus.

 • Dana-Sofie Šlancarová

  Odpověď Odpovědět Sobota - 27. března, 2021

  Další dotaz:

  Jak dlouho vám, Blani, trvalo, než jste se těchto návyků zbavila? Je to vůbec možné a reálné se jich zbavit úplně?

  • Blanka Vun Kannon

   Odpověď Odpovědět Pondělí - 29. března, 2021

   Srdečně zdravím, díky za otázku. Jednoznačně je možné a reálné se jich zbavit, pokud si to dáte jako svůj záměr, prioritu. Děje se to postupně, tj. nestane se to přes noc. Nicméně ty první pozitivní efekty cítí člověk celkem rychle.

   Například když jsem si začala dělat detailní SEZNAM VYKONANÉ PRÁCE v domácnosti, den po dni, tak jsem si okamžitě uvědomila, že toho fakt dělám strašně moc. Takže třeba pocit viny v dalších dnech, že není všechno hotovo, najednou klesl z 10 (maximum) třeba tak na 7, což už bylo výrazně lepší a umožnilo mi to si vydechnout.

   Dnes jsem skoro všechny dny na nule, tj. nemám pocity viny kolem nedodělků v domácnosti. To už chce trošku větší práci, třídění věcí z minulosti. Já dále hodně pracuje se 4 elementy, pomocí např. elementu vody se dá hodně věcí z minulosti spláchnout, pročistit (píšu o tom např. více v mojí knize Návrat domů).  

 • Veronika

  Odpověď Odpovědět Sobota - 27. března, 2021

  Tak nevím, zda se mne to týká, když jsem z Moravy a né Čech:-))))

  • Dana-Sofie Šlancarová

   Odpověď Odpovědět Sobota - 27. března, 2021

   Tak to jsme my dvě s Blankou taky, ona ze severu, já z jihu;-))) Ale to už by ten název byl moc dlouhý;-)

   A hlavně: máme to taky;-))

 • Marie

  Odpověď Odpovědět Sobota - 27. března, 2021

  Milé ženy, právě jsem si našla zápisník, který jsem si vyplňovala na jaře 2018, když jsem procházela Blančiným Soul Coachingem. Žasnu, kolik pozitivních změn v mém životě to tehdy nastartovalo. Neměla jsem zdaleka čas projít program na 100%. Přesto jsem z velké části naplnila záměr, se kterým jsem do toho šla, a dnes jsem na své cestě rozhodně dál. Díky, Blani!

  • Dana-Sofie Šlancarová

   Odpověď Odpovědět Sobota - 27. března, 2021

   😍👍❤️

  • Blanka Vun Kannon

   Odpověď Odpovědět Pondělí - 29. března, 2021

   Milá Marie, srdečně zdravím, mám velkou radost, že přišly do tvého života pozitivní změny, nádhera! Přeji hodně štěstí i nadále, měj se krásně! Blanka

* Povinné údaje