Kniha Cyklická žena nyní se speciálními bonusy!

 Za cenu 449 Kč nyní získáte kromě knihy ještě bonusy v hodnotě 700 Kč.

Kniha Cyklická žena ve svém 4. vydání vám opět přináší kromě mnoha zásadních informací pro váš nový cyklický život také řadu speciálních bonusů.

1) Na samém konci knihy Cyklická žena (a to jak v tištěné, tak v elektronické podobě) naleznete tipy na to, kam se po jejím přečtení vydat dál. Shromáždili jsme pro vás odkazy na zajímavé lidi, produkty a projekty, kteří a které vám mohou pomoci na vaší cyklické cestě.

Podnikání z pláže2) Čtenáři Cyklické ženy si budou moci objednat novou tištěnou knihu Stáni Mrázkové Podnikání z pláže pouze za cenu poštovného. Tato kniha vznikla na základě Stánina e-booku, nazvaného Z vystresované matky podnikatelkou z pláže za 1 rok, 3 měsíce a 10 dn, který Stáňa napsala speciálně pro čtenářky 3. vydání Cyklické ženy a popisuje v něm věci, které zatím nikde jinde veřejně nenapsala. Svůj nelehký odchod z partnerského vztahu, který už neměl budoucnost – se dvěma dětmi. Odjezd na půl roku do Španělska – se dvěma dětmi, od kterého ji všichni zrazovali, který jí ovšem pomohl začít skutečně „podnikat z pláže“. A všechno, co bylo potom: jak Stáňa – se dvěma malými dětmi – dokázala napsat své dva e-booky, které prodává, a za rok na nich vydělat přes 600 000 Kč, postavit se jako žena i finančně na svoje nohy a stát se skutečnou hvězdou infomarketingu atd. Tištěná kniha je mnohem rozsáhlejší a poskytuje praktické informace, jak se vydat na cestu života svých snů

 

tantra masaz3) Slevu 500 Kč na  některý z kurzů Denisy Palečkové či na masáž v jejich Tantra Spa! Denisu Palečkovou a Richarda Vojíka pravděpodobně není potřeba představovat. Jejich tantrické kurzy pro jednotlivce i pro páry jsou už legendární – a stejně tak jejich Tantra Spa. Poznámka: Tato sleva platí jen pro ty, kdo si zakoupí tištěnou knihu a předloží na kurzu nebo na masáži odstřižený kupon ze záložky z knihy.

CHCI KOUPIT KNIHU


 

Cyklzenaramecek2Objednávka knihy Cyklická žena – TIŠTĚNÁ KNIHA

K objednání tištěné knihy použijte odkaz na náš e-shop níže. Knihu si můžete nechat zaslat Českou poštou až k vám domů. Cena knihy je 449 Kč včetně DPH. Knihy zasíláme i na Slovensko – poplatku za převod se nemusíte bát, máme platební styk se SR zdarma! Plaťte v eurech a převod vás nic nebude stát!

CHCI KOUPIT KNIHU

Objednávka knihy Cyklická žena – ELEKTRONICKÁ KNIHA

V našem e-shopu si můžete objednat také elektronickou verzi knihy knihy Cyklická žena – na základě vaší objednávky vám zašleme na váš e-mail výzvu k úhradě částky 319 Kč včetně DPH. Po připsání částky na náš účet vám bude kniha automaticky zaslána jako PDF soubor.

Chcete-li elektronickou knihu objednat pro někoho jiného, připište do poznámky jeho plné jméno a e-mailovou adresu.

E-kniha je chráněna měkkým DRM – to znamená, že na jednotlivých stránkách pdf souboru bude vloženo vaše jméno a adresa. Čitelnost knihy to nijak neovlivní, jen se tak chráníme proti nepovolenému kopírování. Děkujeme za pochopení!

CHCI KOUPIT E-KNIHU